Paydaş, İftiracı Necdet’i Karadeniz’deki Balık Gibi Avladı

CHP Yönetim Kurulu Üyesi Paydaş, iftiracı Necdet'i Karadeniz'deki balık gibi avladı. Paydaş, "24 saatte defalarca aradığım ve ulaşamadığım ortadadır" dedi.

 
CHP Yönetim Kurulu Üyesi Ronayi Paydaş, iftiracı Necdet’i Karadeniz’deki balık gibi avladı. Paydaş, “24 saatte defalarca aradığım ve ulaşamadığım ortadadır” dedi.
 
Ronayi Paydaş, Necdet Karadeniz’in geçtiğimiz günlerde yazdığı bir köşe yazısı hakkında “Kötü niyetli ve yalan bir haber” dedi.
 
CHP Yönetim Kurulu Üyesi Ronayi Paydaş, kendisi hakkında yazılan bir köşe yazısına karşı sessiz kalmadı. Köşe yazısı Gazeteci Necdet Karadeniz tarafından kaleme alındı. Gazeteci Karadeniz yazısında, 50 milyon dolarlık bir yatırımla ilgili herkes beni arıyor fakat CHP’den ses yok. Ronayi Paydaş “döneceğim” diye mesaj atıyor ama 24 saattir dönmedi” ifadelerine yer verdi.
 
CHP Yönetim Kurulu Üyesi Ronayi Paydaş, Gazeteci Necdet Karadeniz’in bu yazısı ile ilgili bir açıklama yaptı. “Kötü niyetli ve yalan bir haber” diyen Paydaş, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
 
“Kötü niyetli ve yalan bir haber. 24 saattir kendisine dönüş yapmadığım yazılmış ancak 24 saat dolmadan kaç defa aradığım ve ulaşamadığım ortadadır. Ayrıca Her aramasında yarım saatten fazla telefon görüşmeleri yaptığımızı en iyi kendisi biliyor.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu