Yazarlar

Pandemi de engelli olmak

Gelişen teknoloji bilimin ilerlemesi ve kentlerde beton duvarların yükselmesi derken şimdi de covid-19 yani corona hastalığı milletin başına bela oldu.

Pandemi de engelli olmak

Gelişen teknoloji bilimin ilerlemesi ve kentlerde beton duvarların yükselmesi derken şimdi de covid-19 yani corona hastalığı milletin başına bela oldu. Engelsiz bireylerin bu hastalıktan korunmak için ellerini ceplerinde gezdirirken, engelli bireylerin ellerinde bir destek, ya da üstünde oturduğu tekerlekli sandalye hijyenik olmak zorunda, çünkü elleri onun her şeyi.

Yoksa vücut direnci düşük olan birey hemen hastalanabilir ve daha sonrasını düşünmek bile istemiyorum. Toplum olarak rahat bir milletiz eski alışkanlıklarımızı bırakmamız zor ama alışkanlıklarımıza ara verip biraz daha dikkatli olalım. Bu dünya sadece senin, benim değil, yeryüzünde nefes alan tüm canlıların saygı duymak ve kurallara uymak zorundayız… maskemesafehijyen

 

Aydın Yıldırım Kimdir?

 

1979 Şanlıurfa doğumluyum. 8 kardeşli bir ailenin ortanca çocuğuyum. Öğrenim hayatımı Şanlıurfa da tamamladım, Gaziantep Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulu nu 2004 yılında tamamladım. Futbol uzmanlık B klasman antrenörlük, Yüzme, Güreş, Kort tenisi ve Basketbol antrenörlük lisansına sahip ve aktif olarak sporculuk yaptım.

2006 yılında özel kolejlerde beden eğitimi öğretmenliği ve yöneticilik yapmaya başladım. 2005 yılında şahsım adına kurulan Şanlıurfa AYDIN SPOR Kulübü derneği kurucusu ve başkanıyım. 2009 yılından bu yana A klasman Süper Liğ Tekerlekli Sandalye Basketbol hakemliği yapmaktayım.

2016 yılında Ulusal kanalda AYDIN ile ENGELSİZ spor Programının yapımcısı ve sunuculuğunu 3 yıl yaptım. Halen özel bir kolej de Müdür yardımcılığı görevini yapmaktayım. Evli, biri 9 diğeri bir yaşında dünyalar güzeli iki kızım var.

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı