Başkan Özyavuz, Öğrencilerin Hayalini Gerçekleştiriyor

Harran Belediyesi Kültür ve Gençlik Merkezi bünyesinde açılan parkur ve spor kurslarında eğitim gören öğrencilerden 7 tanesi tüm aşamaları geçerek, 30. Dönem POMEM Kursuna katılmaya hak kazandı.

harran

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, kazanan öğrencileri tebrik etti.

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde Belediye tarafından BESYO ve POMEM’e hazırlık kurslarına katılan 7 öğrenci, POMEM’e girmeye hak kazandı. Harran Belediyesi tarafından açılan ve ücretsiz bir şekilde gençlerin eğitim aldığı kurslarda uzman eğitmenler, gençleri hazırlandıkları kurslara hazırladı. Eğitimlere aralıksız katılan ve belediye imkanlarıyla hedefleri için çalışan gençler, hayallerine kavuştu. Belediye kurslarında eğitim gören 7 öğrenci de Ankara POMEM’i kazandı.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz da bu başarı tablosu karşısında gururlu ve mutlu olduklarını belirterek, “Hizmet anlayışımızda her zaman vatandaşımız odaklı çalıştık çok şükür ki bu çalışmaların meyvesini de alıyoruz. Belediyemiz tarafından açılan ücretsiz kurslarda eğitim gören 7 gencimiz hayallerine kavuştu, istedikleri okulu kazandılar. Bizler de onlar adına çok mutluyuz, çok gururluyuz. POMEM’e giren arkadaşlarımızı ve ailelerini tebrik ediyorum. Bundan sonra da gençlerimizin her zaman yanında olacağız. Gençlerimizin hayallerini gerçekleştirmek için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu