Özşavlı: 5 Proje İle Viranşehir’e Çağ Atlatacağız

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı, seçim öncesi projeleri açıkladı. Özşavlı: "5 proje ile Viranşehir'e çağ atlatacağız" dedi.

Kendi Seçmenine İsrailli diyen Vekil Özşavlıya yazıklar olsun
Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı, seçim öncesi projeleri açıkladı. Özşavlı: “5 proje ile Viranşehir’e çağ atlatacağız” dedi.
 
Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı, seçim öncesinde Viranşehirli vatandaşlara müjde verdi. Özşavlı, Viranşehir’e 5 büyük proje yaptığını belirtti. 5 büyük proje ile Viranşehir’e çağ atlatacağını belirten Özşavlı, projelerin fikir babası olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.
 
Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarda projelerden bahseden Özşavlı, şu ifadelere yer verdi;
 
Viranşehir ilçemize çağ atlatacak 5 büyük projeyi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz!! Viranşehir çevre yolu ile Viranşehir Kadın Doğum Hastanesi’nin ihale sürecinin başladığını söylemek istiyorum. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu ile görüşme sağladı.
 
 

Viranşehir’e 2. Hastane ve Çevre Yolu Yapılacak

Viranşehir Çevre Yolunun ihalesi 24 şubatta yapılıyor. Bu çevre yolu Viranşehir’imize çağ atlatacak. İkinci müjde ise Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan geldi. Viranşehir Kadın Doğum Çocuk Hastanesinin ihale süreci 15 şubatta başlıyor.
 

Viranşehir’e 2. OSB ve GES Sistemleri Kurulacak

Bunlar hariç 3 projemiz daha var. Bunlar Viranşehir’i çağ atlatacak projelerdir. Çevre yolu ve kadın doğum çocuk hastanesinin yanında Viranşehir’e ikinci OSB, güneş enerjileri sistemi ve DSİ kanalları… 2018’den bu yana takibini yaptığımız YEKA GES-4 projesi ile bölgenin istihdamına katkı sağlanacak. Karacadağ bölgesinde 73.400 dekar alana çiftçilerimiz enerji ihtisas bölgelerini kurabileceklerdir…. Organize Sanayi Bölgemizin 500 dönüm daha genişletilmesi projesi devam ediyor. Yapılacak olan yeni proje ile Viranşehir’imize ikinci bir Organize Sanayi Bölgesi kurulacak… Çalışmalar başladı. Şimdilik yerini söylemiyoruz.
 

Viranşehir’de DSİ Projesi Başladı

DSİ projesine gelecek olursak… Viranşehir’e pompaj-1 pompaj-2 yani toplamda 240 bin dönüm arazinin sulamaya başlandığını göreceğiz. Bu proje ile İnşallah çiftçilerimiz suya kolay ulaşacaklar. Bu 5 projenin fikir babası olma mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah bunlar bir bir hayata geçiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu