Özdağ, AK Parti Giderse FETÖ Geri Döner

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, yaptığı açıklamada: “AK Parti gider Altılı Masa gelirse FETÖ de geri döner” dedi.

ozdag
 
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, yaptığı açıklamada: “AK Parti gider Altılı Masa gelirse FETÖ de geri döner” dedi.
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “AK Parti gider Altılı Masa gelirse FETÖ de geri döner” ifadelerini kullandı.
Flash Haber kanalında Fatih Ertürk’ün sunduğu “Türkiye Nereye” adlı programa konuk olan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, programdaki konuşmaların bir bölümünü sosyal medya hesabından paylaştı.
 
Özdağ, “Zafer Partisi olarak ilk işimiz; sadece sığınmacı ve kaçakları göndermek değil, aynı zamanda Türk Milleti’ne Türk Devleti’ni geri vermek olacak. AKP’nin büyüttüğü FETÖ, Babacan ve Davutoğlu’yla 6’lı Masa iktidarında geri döner. FETÖ’yle mücadele eden tek parti Zafer Partisi’dir” dedi.
 
Özdağ, Ertürk’ün sorularına karşılık yaptığı açıklamalarda ise, “AK Parti gider Altılı Masa gelirse FETÖ de geri döner” dedi. Özdağ’ın bu ifadelerine Ertürk, “Çok iddialı oldu hocam” karşılığını verdi. Bunun üzerine Özdağ, “Hayır, hiç iddialı değil. Benim İYİ Parti’den ayrılmamdaki en önemli neden FETÖ’ye karşı gösterilen ılımlı tutum. DEVA’nın yaklaşımı ne? Davutoğlu’nun yaklaşımı ne?” ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu