Yurt

Örnek Belediye Başkanı okul yaptıracak

Örnek işlere imza atan Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam, iki okulun açılışını yaparken, okul yaptırmaya devam edeceğini duyurdu.

Yaptığı işlerle adından söz ettiren başarılı başkan Mahmut Mirkelam okul yaptırdığını duyurdu. 

Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in de teşrifleriyle yaptığı okul açılışı sonrası yaptığı  açıklamada şu ifadelere yer verdi;

 

Birecikli hayırseverlerimizin destekleri ile bugün iki okulumuzun daha açılışını gerçekleştirdik. Mirkelam ailesi olarak ilçemize çok sayıda okul yaptırmıştık. Bugün ki törende Rahmetli Babam Aydın Mirkelam adına bir okul yaptırmayı, Valimizi Sn. Abdullah Erin ve diğer protokol üyelerimize sözünü verdim. Doğup büyüdüğüm, ekmeğini yediğim, hizmet etmekten gurur duyduğum ilçeme inşallah bir okulu daha kazandırmış olacağız.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha iyi eğitim alması en büyük arzumuzdur. Tüm hayırsever hemşehrimizi eğitime destek olmalarını bekliyorum. Bugün iki güzel okulu ilçemize kazandıran hayırsever iş adamları Sn. Dr. Oktay Çulcuoğlu ve Sn.Kasım Böler’e bir kez daha teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı