Önen’den Ceylanpınar Ve Viranşehir’e Çıkarma

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdulkadir Emin Önen’den, Ceylanpınar ve Viranşehir’e çıkarma. Önen, esnaf vatandaş ve parti teşkilatları ile bir araya geldi.

Önen’den Ceylanpınar Ve Viranşehir’e Çıkarma

Asya Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdulkadir Emin Önen, seçim çalışmaları kapsamında Ceylanpınar’da İlçe Başkanlığı, seçim ofisi ile esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. AK Parti Şanlıurfa İl Yönetimi ile birlikte Ceylanpınar’a giden Önen, İlçe Başkanı Abdulcelil Doğantekin ve Belediye Başkan Adayı Seyithan Atilla ile bir araya geldi. Seçim Bürosunda açıklamalarda bulunan Vekil Önen, AK Parti’nin davasına gönül verdiklerini ve baş koyduklarını kaydetti. Önen, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı : “Bizler İnşallah bu davaya baş koymuş insanlar olarak biliyoruz ki Şanlıurfa Ceylanpınar AK Parti’nin Cumhurbaşkanımızın kalesidir. Biz bu kaleyi Allah’ın izniyle düşürmeyeceğiz. Sizlerin desteği ve sizlerin ilk günden son güne kadar çalışmasıyla evinde, eşinde, dostunda,  akrabasında, köyünde, mezrasında her yerde çalışarak İnşallah biz 31 Mart sabah AK Parti’yi zaferle çıkaracağız. Şimdi yaptığımız çalışmalar bence çok daha değerli çünkü her yerde AK Parti’nin daha ne kadar yükseğe çıkacağını, hizmetleri daha ne kadar yukarı çıkaracağımızı Urfa’nın her yerinde konuşuyoruz istişare ediyoruz. Ankara’da bizler milletvekili olarak gerçekten büyük bir uyum içinde, Urfamıza hangi projeleri kazandıracağız diye yedi yirmi dört bunun derdindeyiz. Biz istiyoruz ki yerelde de çok güçlü olalım. Çünkü yerinden yönetim gerçek belediyecilik, ancak burada sizin içinizden çıkmış değerlerle beraber bizlerin de Ankara’da onların desteğiyle yapacağımız bir iştir.”

Ziyaretlerin ardından Vekil Önen, esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek 31 Mart yerel seçimlerinin önemine değinerek AK Parti kadrolarına destek istedi.

Emin Önen Ceylanpınar ziyaretinin ardından Viranşehir’de AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin ve ilçe yönetimi ile bir araya geldi. Seçim çalışmalarına ilişkin toplantı yapan Önen, daha sonra Viranşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına katıldı. Vekil Emin Önen burada Belediye Başkanı Salih Ekinci ile birlikte 6 Şubat Depreminde gönüllü olarak çalışan mühendislerle iftar yaptı. Vekil Önen, daha sonra özveri ile çalışan mühendislere plaket takdim etti. Vekil Emin Önen temaslarının ardından ilçeden ayrıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu