Okul Müdürü Sapıklık Yaparken Yakalandı

33 yaşındaki okul müdürü Hakan K.'nın ele geçirilen telefonundan 100 farklı kadının etek altı görüntüleri ortaya çıktı. Şahıs, iş üstünde yakayı ele verdi.

sapik mudur 1

33 yaşındaki okul müdürü Hakan K.’nın ele geçirilen telefonundan 100 farklı kadının etek altı görüntüleri ortaya çıktı. Şahıs, iş üstünde yakayı ele verdi.

Geçtiğimiz günlerde bir komiserin, kadınların etek altı görüntüleri çektiği kameralara yansımız ve hakkında işlem yapılarak cezaevine gönderilmişti.

Benzer bir haber de İstanbul’dan geldi. Sabah Gazetesi’nden Seda Nur Günaydın’ın haberine göre; olay 16 Aralık’ta Kadıköy’de meydana geldi. Hakan K. isimli okul müdürü gezmek için Erzurum’dan İstanbul’ geldi. Erzurum’da bulunan bir okulda görev yapan 33 yaşındaki okul müdürü Hakan K. Kadıköy’de bir kadının etek altı görüntülerini çektiği görüldü.

Bir vatandaş tarafından fark edilen durum, karakolda son buldu. Kadının etek altı fotoğraflarının çekildiğini fark eden vatandaş ile okul müdürü arasında tartışma çıktı. Olay karakola intikal etti. Emniyet ekipleri suçlamalar üzerine okul müdürü Hakan K.’nın telefonunu incelemeye aldı.

Emniyet ekipleri gördükleri karşısında şaşkına uğradı. Hakan K., telefonunda sadece o günkü kadının değil yüzlerce kadının fotoğrafını çektiği görüldü. Telefonda çok sayıda klasörde kadınların müstehcen fotoğrafları görüldü. Hakan K.’nın daha önce çektiği fotoğrafları klasörlere ayırdığı görüldü. Klasörlere ise ‘eteği g… sığmayan’, ‘leoparlı kadın’, ‘kod valizli’, ‘lila şortlu’, ‘mavili tatlı kız’ gibi sapıkça sözler içeren isimler verildiği görüldü.

Olayla ilgili İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma açıldı. Soruşturma kapsamında okul müdürü Hakan K.’nın ifadesi şaşkınlık yarattı. Hakan K.; ‘Senelik izin alarak İstanbul’ a geldim. Burada bulunduğum süreçte birçok kadının gizlice etek altı fotoğrafını çektim. Bugünse yakalandım’ diyerek pişman olduğunu söyledi.

Ardından şüpheli adam İstanbul Anadolu Sulh Ceza Hakimliği’nce ‘Kişisel verileri hukuka aykırı şekilde kullanma’ suçundan tutuklanarak cezaevinin yolunu tuttu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu