Nişanlısı Hediyeleri Geri Vermeyince Öldürdü

 
Korkunç cinayetin perde arkası aralandı. Cinayetin neden işlendiği belli oldu.
 
Olay Bursa’da meydana geldi. Oktay Hürmet, nişanlısı Asya Pınar Üzümcü ile tartıştı. Ayrılmak isteyen kadına karşı koyan şahıs, nişanlısını defalarca bıçakladı. O sırada kadının annesi duruma engel olmak istedi. Daha da sinirlenen Oktay Hürmet, kayınvalidesini de bıçaklayarak ağır yaraladı.
 

Hem Nişanlısını Hem de Kayınvalidesini Bıçakladı

Olayın ardından arabaya binip kaçan şahıs kayıplara karıştı. Durum sağlık ve emniyet ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Asya Pınar Üzümcü’nün olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Üzümcü’nün annesi ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Emniyet ekipleri, cinayet şüphelisi Oktay Hürmet’i Sakarya’da yakaladı. Kaçarken kaza yapan Hürmet, sorgusu alınmak üzere emniyete götürüldü.
 

Nişan İçin Aldığım Hediyeleri Geri Vermedi

Emniyette yapılan sorguda korkunç detay ortaya çıktı. Cinayet şüphelisi Hürmet, nişanlısının kendisinden ayrılmak istediğini belirtti. Hürmet, ifadesinde; “Benden ayrılmak istedi. Nişan için aldığım hediye ve ev eşyalarını geri istedi. Nişanlım Asya Pınar Üzümcü, hediyeleri geri vermek istemedi. Tartışmaya başladık. Sinirlendim ve hem nişanlımı hem de kayınvalidemi bıçakladım. İkisinin kanlar içinde yattığını görünce panikleyip kaçtım” dedi.
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu