Nihat Çiftçi, Projeleriyle Karaköprü’ye Değer Katacak

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi yapacağı projelerle yediden yetmişe herkesin hayatına dokunmayı hedefliyor.

Nihat Çiftçi, Projeleriyle Karaköprü’ye Değer Katacak

Belediyecilik anlamında Şanlıurfa’da en deneyimli isimlerden biri olan Başkan Adayı Nihat Çiftçi, Karaköprü Belediye Başkanlığı seçim öncesi Karaköprülülerin yaşam standartların yükseltmek için birçok alanda projeler hazırladı.

Nihat Çiftçi, Projeleriyle Karaköprü’ye Değer Katacak

Kadınlara Büyük Kolaylıklar Geliyor

Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi’nin Karaköprü’de hayata geçirmek istediği projeler içinde, kadınlara yönelik birçok proje var. Sebze Seraları Projesi ve Paketleme Tesisi Projeleri’nde istihdam edilecek kadroların kadınlardan seçilmesi planlanıyor. Bunun yanında Bebek Sağlık Tarama Projesi ve Kreş Desteği Projeleri de direkt olarak kadınların yaşamlarına önemli ölçüde katkı sunuyor.

Nihat Çiftçi, Projeleriyle Karaköprü’ye Değer Katacak

Gençler Refaha Kavuşacak

Nihat Çiftçi’nin gençler içinde önemli projeleri var. Öncelikle eğitim gören öğrencilerin okulları Nihat Çiftçi döneminde daha yeşil ve daha güvenli olacak. Okul Yaşam Projesi ile okul bahçelerinin temizliği, peyzajı ve güvenliğine sunulacak katkı ile öğrenciler daha güzel koşullarda eğitim alma fırsatı bulacak. Bunun yanında Okullar arası yarışmalar, Karaköprü Yazıyor Projeleri ve Kurs Merkezleri Projeleri ile öğrenciler motive bir eğitim alırken, İnovasyon Projesi ile eğitim süreci sonrası fikri projelerine maddi destek bulabilecek.

Nihat Çiftçi, Projeleriyle Karaköprü’ye Değer Katacak

Emekliler Hak Ettiği Değeri Görecek

Hayatlarını çalışarak geçirmiş ve emekli olmuş vatandaşlar için Nihat Çiftçi döneminde iki önemli proje hayata geçirilecek. Öncelikle kullanılmayan Yaşam Sokağı revize edilerek Emekliler Lokali’ne dönüştürülerek emeklilerin hizmetine sunulacak. Emekliler için hizmete sunulacak bir proje ise emekli ve yaşlıların sağlık sorunlarına çözüm üretecek. Yaşlılar Bakım Merkezi Projesi ile düzenli olarak yaşlıların sağlık taramaları yapılarak, herhangi bir sağlık sorununda sağlık kuruluşları ile entegre tedavi süreci takibi yapılacak.

Nihat Çiftçi, Projeleriyle Karaköprü’ye Değer Katacak Nihat Çiftçi, Projeleriyle Karaköprü’ye Değer Katacak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu