AsayişGüncelYurt

Nihat Çiftçi: onlara Allah’a havale ediyorum!

Aşuk- Öğütçü ( Kaşmer) İmar planlaması dünkü oturumda Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi meclisinden geçmiştir.

İmar Planlaması meclisten geçti.

Aşuk- Öğütçü ( Kaşmer) İmar planlaması dünkü oturumda Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi meclisinden geçmiştir. Daha öncede oybirliği ile Nihat çiftçi zamanında kabul edilen bu imar planının meclisten kabul görmesi; Zeynelabidin Beyazgül’e kısmet olmuştur.

Kendi zamanında halkın tepkisine neden olan imar planının kendisinden sonra kabul görmesine tepki gösteren Nihat Çiftçi sosyal medyadan yaptığı paylaşımda:

“Aşuk- Öğütçü ( Kaşmer) İmar planlaması dünkü oturumda ŞBB meclisinden geçmiştir. Daha öncede oybirliği ile geçen bu planın öncelikle Şanlıurfamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bu planın geçmesinde;

1- Gece gündüz çalışan Büyükşehir Belediyesi’nin şehir plancılarına ve diğer daire çalışanlarına teşekkür ederim.
2-Bu planın başarlı olmaması için ofislerde sosyal medya üzerinden algı oluşturan kesimlere yazıklar olsun diyerek, onları Allaha havale ediyorum.
3- Aşuk- Öğütçü planlamasının Şanlıurfa ilimiz için çok yerinde ve doğru imar olduğunu defalarca ifade etmeme rağmen algıya yenilen hemşehrilerim adına üzülüyorum.
4- Şehrin geleceği için önemli olan bu projeyi kendi şahsi siyasi kariyerleri için kullanan insanları kınıyorum.
5- Birlikte Aynı parti çatısı altında siyaset yaptığım siyasetçilerin bu imar çalışmalarımdan haberi olmasına rağmen haberimiz yoktur diyen herkesi tekrar insafa davet ederek, bu plan o günde şehrimiz için doğruydu, bu günde doğrudur. Emeği geçenleri kutluyorum. Hayırlı olsun” dedi

Etiketler

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı