Nihat Çiftçi, Çiftçilere Her Alanda Destek Olacağız

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, yaptığı açıklamada her alanda çiftçilere destek olacağını duyurdu.

Nihat Çiftçi, Çiftçilere Her Alanda Destek Olacağız

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, kırsal mahalle temasları sırasında adıyla kalitesiyle bilinen Karaköprü’deki Badem bahçelerini gezdi. Karaköprü’de yetişen ürünleri daha kaliteli hale getireceklerini belirten Nihat Çiftçi, “Karaköprü Belediyesi olarak tüm çiftçilere ziraî teknik destek, fide, gübre, tohum ve yakıt hibe desteği sağlayacağız” dedi.

Nihat Çiftçi, Çiftçilere Her Alanda Destek Olacağız

Geçmiş yıllardaki belediye başkanlığı döneminde Şanlıurfa’da birçok projeyi hayata geçirerek insan odaklı çalışmalarıyla takdir toplayan Nihat Çiftçi, bu kez de Karaköprü’deki çiftçilere birçok alanda müjde verdi.

Nihat Çiftçi, Çiftçilere Her Alanda Destek Olacağız

Kırsal mahalle temasları sırasında son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Karaköprü Badem bahçelerini incelen Başkan Adayı Nihat Çiftçi, “Karaköprü ilçemizin kırsal mahallelerindeyiz. Karaköprü’deki kırsal mahallelerimizin birçok yerinde badem ve fıstık bahçeleriyle kaplı. Bu bahçelerimizi geliştirebilmek için Karaköprü Belediyesi olarak bizler ziraî teknik desteği sağlayacağız. Ziraat mühendislerimiz buradaki tüm bahçeleri detaylı bir şekilde inceleyerek çiftçilere bilinçli tarımın nasıl yapıldığını tüm donanımlarıyla öğretecekler. Bizler de çiftçilere fide, gübre, tohum ve yakıt desteği sağlayacağız. Amacımız kırsal mahallelerimizi geliştirmek ve güçlendirmek. Üretim, gelişim ve yaşam kırsal mahallelerimizdedir. Karaköprü’müzün çok güzel kırsal mahalleleri var, bu mahallelerimizi hep birlikte geliştireceğiz. Allah’ın izniyle her kırsal mahallemize gideceğiz. Kırsalda yaşayan tüm hemşehrilerime gönül dolusu selamlarımı iletiyorum” dedi.

Nihat Çiftçi, Çiftçilere Her Alanda Destek Olacağız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu