Nefes Kesen Maçı Şanlıurfa Aldı

TBF TS Basketbol Süper Ligi 6 hafta müsabakası Şanlıurfa Büyükşehir Belediye İskenderun Tosyalı Holding Kıran kırana bir müsabakaya sahne oldu.

Nefes Kesen Maçı Şanlıurfa Aldı

Son saniyeye kadar başa baş giden Müsabakayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 69-67 alarak çok önemli Bir galibiyet almış oldu.

Kendi saha seyircisi önünde sahaya çıkan Şanlıurfa temsilcisi kaptan Mehmet ÇETİNGÖZÜN 36 sayı ile takım en skoreri olurken galibiyete büyük pay sahibi oldu Konuk takım İskenderun Tasyalı Holding son 3 saniyede bulduğu faul atışlarını sayıya çeviremeyince Şanlıurfa temsilcisi Play-Off Yolunda Çok önemli Bir Galibiyet elde etmiş oldu.

Müsabaka hakkında Takım Antrenörü Serdar YILDIRIM maç sonunda yaptığı açıklamada Çok zorlu bir maç olacağını biliyorduk İskenderun takımı Bu sezon için çok büyük yatırımlar yaptılar biz son müsabakalarda yükselen bir performans sergilemeye başladık geçen hafta İzmir deplasmanında İzmir BŞB ile uzatmaya giden maçın uzatmalarında maçı vermiştik o maçın telafisi ve Play-Off yolunda rakip olarak gördüğümüz İskenderun’u almak için hafta içinde yoğun bir çalışma içeresine girmiştik Allaha şükürler olsun Emeğimizin karşılığını aldık tüm sporcularımızı kutluyoruz.

Temsilcimiz Bu hafta Pazar günü deplasmanda Yalova YASOK takımı ile oynayacak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu