Mustafa Yüksel, Genç Çiftin Mutlu Gününde Yer Aldı

Suruç’un sevilen ismi Belediye Başkan adayı Ecz.Mustafa Yüksel, Diyetisyen Eylem Erdal ve Belediye Basın Danışmanı Mehmet Bilgin çiftinin söz merasimine katılarak mutluluklarına ortak oldu. Söz merasimi, Suruç Öğretmenevi’nde gerçekleşti.

suruc 2

Törene, Ak Parti Suruç Belediye Başkan Adayı Mustafa Yüksel, Ak Parti ilçe Başkan yardımcısı Celal Yıldız, İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Balaban, Suruç Belediye Başkan Yardımcısı Askeri Karakuzu, Özel Kalem Müdürü Bünyamin Süslü, İlçe Tarım Müdürü Mehmet Murat Yahlizade ve çiftin aile yakınları katıldı.

Başkan adayı Yüksel , genç çiftin nişan yüzüklerini takarken duygu dolu anlar yaşadı. Konuşmasında, “Evliliğin ilk adımı olan bu aşamada, yeni çiftimize mutluluklar dilerim, her iki taraf için de hayırlı olsun. Rabbim bu kutsal birlikteliği bir ömür boyu bozmasın” diyerek iyi dileklerini iletti. Ardından söz yüzüklerinin kurdelesini kesti.

Bu anlamlı günlerinde Belediye Başkan adayı Yüksel’in yanlarında olması, genç çift için büyük bir mutluluk kaynağı oldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu