Mustafa Gülpınar, Siverek’te Temaslarda Bulundu

KAGES Başkanı Siverekli İş insanı Mustafa Gülpınar, Siverek’te bir dizi temasta bulundu. Gülpınar, Siverek’te yapılacak olan projeler hakkında konuştu.

Mustafa Gülpınar, Siverek'te Temaslarda Bulundu

Gülpınar, Yeniden Refah Partisi Siverek Belediye Meclis üyesi adayı İbrahim Halil Karavar’ın
Seçim ofisini ziyaret ederek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Mustafa Gülpınar’ı seçim bürosunda karşılayanlar arasında, YRP Belediye Meclis üyesi adayları Mehmet Ali Kırvar, Erman Bozkurt ve Siverek Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Cumali Karavar da yer aldı.

Samimi ortamdabir saat süren görüşmede , seçim sürecinde ve sonrasında Siverek ilçesinde yapılacak ve yapılması düşünülen projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Daha sonra ziyaretleri kapsamında Gülpınar, Gürakar eski belediye başkanı ve Yeniden Refah Partisi Belediye Meclis üyesi adayı Recep Küçükçay’a ait seçim bürosunu ziyaret etti.

Ziyarette YRP Meclis Üyesi adayı Ömer Hançer de bulundu.

Yenişehir mahallesindeki seçim ofisinde gerçekleşen ziyarette mahalliler de bulundu. Gülpınar’ın Siverek ilçesinde yaptığı İstihdam çalışmaları ve Gençlik Derneği projeleriyle taraflı tarafsız tüm Siverek kamuoyundan takdir aldığı biliniyor. Ziyaretleri kapsamında yoğun temasları devam eden Sn Gülpınar, Siverek İlçesinde faaliyet gösteren Simya Koleji sahibi ve Siverek DEVA Partisi eski İlçe Başkanı Murat Cuma Şirin’i ziyaret etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu