Yurt

Milletvekili Özcan’dan Başkan Ekinciye Ziyaret

Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan Başkan Salih Ekinci'yi ziyaretinde etti.

Vekil Özcan

Ziyarete Ak Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, Ak Parti Belediye Meclis üyeleri katıldı. Başkan Salih Ekinci göreve geldiğinden bu yana yaptığı çalışmaları ve yapacağı çalışmalar hakkında Özcan’a bilgi verdi.  TBMM İdare Amiri Dr. Halil Özcan” Başkanımız Sayın Salih Ekinci Viranşehir’e yaptığı güzel hizmetler için ve yapacağı güzel hizmetler için kendisine teşekkür ediyorum dedi

 Başkanı Salih Ekinci ise “TBMM İdare Amiri ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekilimiz Sayın Dr. Halil Özcan’a bu nazik ziyaretinden dolayı çok teşekkür ederim. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana her zaman bizlerden desteğini esirgemeyen gerek seçim sürecinde gerek sonrasında Sayın vekilim bizleri daima desteklemiştir. Ben tekrar Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan’ın bu güzel ziyaretinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı