Milletvekili Açanal: Urfa İçin Gece Gündüz Çalışacağız

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, Ankara'da Bakan Ersoy ile görüştü. Açanal, açıklamasında: "Urfa için gece gündüz çalışacağız" dedi.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, Ankara’da Bakan Ersoy ile görüştü. Açanal, açıklamasında: “Urfa için gece gündüz çalışacağız” dedi.
 
Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, Ankara’da Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy ile bir araya geldi.
 
Şanlıurfa’nın 2023 İslam Başkenti olmasının ardından Urfa heyeti ile Bakan Ersoy ile görüşen Açanal, ziyaret sonrası açıklamada bulundu.
 
Açanal yaptığı açıklamada; “Urfa için gece gündüz çalışacağız” diyerek şu ifadelere yer verdi;
 
“Medeniyetler şehri, tarihin sıfır noktası, Peygamberler diyarı Şanlıurfa’mız, İslam ülkeleri 2023 yılı turizm başkenti oldu. Bu güzel gelişme ilgili Kültür ve Turizm Bakanımız Sn. Mehmet Nuri Ersoy’u heyetimiz ile birlikte ziyaret ettik.
 
Şanlıurfa’mızın turizmine olan ilgiyi daha da arttıracak, bölge ekonomisini canlandıracak bu hayırlı gelişme için; Bakanlığımız, Valiliğimiz, biz Milletvekilleri, Belediyelerimiz ve STK’larımız, şehrimizin turizmde en iyi yerlere gelmesi için gece gündüz çalışacağız.”
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu