AsayişGüncelYurt

MHP: TİGEM’deki İşkencenin Takipçisi Olacağız

Ceylanpınar TİGEM’de çobanın darp edilmesine MHP’den cevap geldi. Şanlıurfa MHP İl Başkanlığı “Konunun takipçisi olacağız” dedi

MHP Şanlıurfa İl Başkanlığı

Türkiye’nin en büyük tarım işletmesi olan Ceylanpınar TİGEM’de çobana işkence edilmesi tepkilere neden olmuştu. MHP İl Başkanı  Mahmut Güneş, çobanın MHP’li olması söyletinelerine de yanıt vererek, konunun takipçisi olacaklarını açıkladı. Başkan Güneş açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

 

“Ceylanpınar Tigem sahasında bir çoban ile güvenlik görevlisi arasında yaşanan olay üzerinden, MHP’nin hiçbir kademesinde görev almamış ve MHP ile yakından ve uzaktan hiç bir bağı bulunmayan, güvenlik mensubu üzerinden milliyetçi hareket partisine ve ülkü ocaklarımıza sosyal medya üzerinden saldırılar yapılmaktadır.Daha önce Tigem de görev almış ve Partimizde hiç bir görevi olmayan başka bir güvenlikçi ile bir derneğin yönetim kurulunda bulunan ırkçı bir şahsın arasında yaşanan polemikleri partimize yıkmaya çalışanları esefle ve şiddetle kınadığımızı belirtmek isterim.MHP milli misak-i sınırlarımızda yaşayan vatana, bayrak’a ve millete bağlı olan herkesi kardeş olarak görmekte ve milletimizin bin yıllık kardeşliğini yaşatmak felsefesiyle hareket etmekte olan bir dava partisidir.Bundan dolayı dernek yöneticisinin ırkçı söylemini şiddetle kınıyor ve tigem de yaşanan olayın faillerinin cezalandırılması noktasında da olayın takipçisi olacağımızı belirmek isterim.. saygılarımla.”

 

İlgili bir önceki haber için aşağıdaki başlığa tıklayınız.

 

CEYLANPINAR TİGEM’DE ÇOBANA İŞKENCE!

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı