Spor

Mesut Özil Fenerbahçe’ye Transfer Oldu

Mesut Özil'in Fenerbahaçeye transfer olduğu duyuruldu.

Mesut Özil Fenerbahçe

Fenerbahçe ile Mesut Özil kelimeleri bugün bir araya geldi.

Gün içinde haberlerde “Fenerbahçe ile transfer görüşmeleri için adı geçen dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil için sponsor formülü devreye girecek.” ifadeleri yer aldı.

Mesut Özil Fenerbahçe’ye transfer olacak mı? sorusu akıllarda dolaşırken, Fenerbahçe de Özil’le anlaşma sağlamak için çeşitli yollara başvurdu. Bu yollardan biri de sponsor konusu oldu. Harcama limitlerini bu transferle aşmamak isteyen sarı-lacivertli ekip, Özil transferi için sponsor formülüne başvurdu. Bir firmayla anlaşma aşamasında olan Fenerbahçe formasını bu kuruluşa ürettirip, Mesut transferi için sponsor desteği alacak. Bu anlaşmanın sonucunda Özil’in Fenerbahçe’ye 3.5 yıllık imza atması bekleniyor.

Mesut Özil Fenerbahçe’de 

A spor muhabiri canlı yayında son dakika açıklamalarda bulundu. Mesut Özil’in Fenerbahçe ile anlaştığı ifade edildi. Mesut Özil ile prensip anlaşmasına varan Fenerbahçe yönetimi maddi detaylar konusunda son pürüzleri halletmeye çalışıyor. Son dakika bilgisine göre taraflar 3.5 yıllık sözleşme için prensip anlaşmasına vardı.

Bahar

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı