Mehmet Kuş, Dedeosman Mahallesi’nde Halkla Buluştu

Her fırsatta ilçeyi karış karış ziyaret eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Dedeosman Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Mehmet Kuş, Dedeosman Mahallesi’nde Halkla Buluştu

Büyük kısmı arkeolojik sit alanı ve gecekondulardan oluşan Dedeosman Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların, kadın taziye evi talebini yerine getirmek için Mahalle Muhtarı Ramazan Deren ve AK Parti Mahalle Temsilcisi İsmail Deren ile birlikte incelemelerde bulunan Başkan Kuş, mahalleye park ve taziye evi yapımı için çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

Dedeosman Mahallesi’nde yaşayan hasta ve yaşlıları da evlerinde ziyaret ederek hayır dualarını alan Başkan Kuş, bir vatandaşın ortopedik hasta yatağı talebinin yerine getirilmesi için de talimat verdi.

Eyyübiye’yi karış karış gezmeye devam eden Başkan Kuş, “Bugün Dedeosman Mahallemizi sokak sokak ziyaret ettik. Muhtarımızın da mahalle temsilcimizin de seçildiğimiz gün itibariyle bizden kadın taziye evi talepleri vardı. Onunla ilgili bir çalışma yaptık. İnşallah en kısa süre içerisinde Dedeosman Mahallemizin bu talebini yerine getirmiş olacağız” dedi.

Dedeosman Mahallesi’nin kendileri için çok değerli olduğunu kaydeden Başkan Kuş, Türkiye’nin en dezavantajlı mahallesi olan Dedeosman Mahallesi’nde sosyal yardımlaşmaya büyük önem verdiklerini, mahalledeki hasta, yaşlı ve ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Dedeosman Mahalle Muhtarı Ramazan Deren ve AK Parti Mahalle Temsilcisi İsmail Deren de Başkan Kuş’a teşekkür ederek, mahallenin taleplerinin yerine getirmesinden büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu