Genel

Mahmut Mankal, Nihat Çakır’ın Tüm Kirli Çamaşırlarını Açığa Çıkardı

Şanlıurfaspor’da bir önceki dönem ikinci başkanlık yapan iş adamı Mahmut Mankal istifa Edip Urfaspor’u kapatıyorum diyen Emanetçi başkan Nihat Çakır'a  ağır suçlamalarda bulundu.

İş adamı Mahmut Mankal, Nihat Çakır’a zehir zemberek sözler sarf etti. Mankal, istifa Edip Urfaspor’u kapatıyorum diyen Emanetçi başkan Nihat Çakır’a ağır suçlamalarda bulunduç İşte Mankal’ın Nihat Çakır için sarf ettiği sözler;

“Sayın Çakır, yaptığı paylaşımla hem kendisiyle çelişiyor hem de alacaklı yöneticileri ZAN altında bırakıyor. Sn.Çakır Mülki amir, belediye başkanları ve eski yeni yöneticiler, alacaklılar hepsi Cumhuriyet tesislerinde toplandı.Plaketler hazırlandı. Ancak sen demedin mi biz önce yabancı futbolcu alacaklarını  çözelim. Eğer biz yönetici alacaklarını çözersek yabancı futbolcular indirime gitmez. Basına kapalı olsun denildi. Hani yabancı futbolcuları niye çözemedin. Madem indirim yapıyorlar niye anlaşmadın. İpe un seriyorsun Nihat bey. Yabancı futbolcuları çözseydin Vali bey de yöneticileri çözeceğiz demedi mi? Ne oldu.Çözemedin ve ucuz  Kahramanlık yapıp istifa ederek kaçtın. Hani Urfaspor sevdan. Sen kayyum olarak geldin tüm arkadaşlarını yarı yolda bıraktın ve başkan olmak için reklam yaptın. Yazıktır günahtır. Dini bütün biri olarak yöneticilere iftira atıyorsun. Çık kamuoyuna açık açık söyle de ki BECEREMEDİM kaçtım de. Yoksa ona buna çamur atarak kendini aklayamazsın. Bu şehir seni de iyi tanıdı. Düşmesi kesinleşen bir takıma başkan olmayı kabul ettin ve bu takımı en azından 3.ligde tutalım diyen de sensin. Şimdi çıkıp TFF kararını bahane edip istifa etmek KAÇMAK’tır. Nerede kaldı sözlerin…”

 

 

Başkanlık koltuğu hevesini aldıktan sonra sözde Şanlıurfaspor’u kurtarmak adına gelen Nihat Çakır’ın ve Urfaspor’un kapatılmasını isteyenlerin maşası oldu.

 

 

Etiketler

Bahar

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı