Kupa maçının Urfa’da Oynanacak Mı?

Şanlıurfaspor'da Kulüp Başkanı Emin Yetim konunun takipçisi olduklarını ve maçın Şanlıurfa'da oynanması için girişimlerine devam edeceklerini söyledi.

Kupa maçının Urfa’da oynanması için girişimlere devam edeceğiz

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta liderliğini sürdüren ve Ziraat Türkiye Kupası’nda Karşıyaka SK, Karaman Futbol Kulübü ve son olarak Denizlispor’u geçerek 5. tura yükselen Şanlıurfaspor, dün yapılan kura sonucu Beşiktaş ile eşleşti.

20,21 ve 22 Aralık tarihinde Vodafone Park’ta yapılması ön görülen karşılaşmanın Şanlıurfa’da gerçekleşmesi için Kulüp Başkanı Emin Yetim sosyal medyadan duyuruda bulundu. Kısa sürede sosyal medyada gündem olan çağrı herkesimden tam destek görürken, Başkan Yetim bugün bir açıklama yaparak tüm Şanlıurfalılara teşekkür etti.

Başkan Yetim yaptığı açıklamasında “Türkiye Ziraat Kupası’nda elde ettiği başarı ile 5. tura yükselmeye hak kazanan Şanlıurfaspor’umuz dün yapılan kura sonucu ülkemizin köklü takımlarından Beşiktaş ile eşleşmiştir. Vodafone Park’ta 20,21 veya 22 Aralık tarihinde yapılması ön görülen karşılaşmanın Şanlıurfa’mızda oynanması için şahsım olarak yaptığım çağrıya destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Bu tablo bize bir kez daha şunu gösterdi ki Şanlıurfaspor; siyasi parti gözetmeksizin, farklı alanlara hitap eden dernekler, genci ve yaşlısı ile daha nice örnekler sayabileceğimiz tüm Şanlıurfalı hemşerilerimin ortak buluşmadaki ilk adresidir.

Basliksiz 6

Tüm bu duygu ve düşüncelerle Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur maçının Şanlıurfa’mızda oynanması için girişimlerde bulunmaya devam edeceğimi belirtir, tüm hemşerilerime desteklerinden dolayı tekrar tekrar teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı.

Çağrının nasıl bir karşılık alacağı kentte merakla beklenirken, gözler Beşiktaş ekibine çevrildi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu