Şanlıurfa Gündemini Belirleyen En Son Sıcak Gelişmeler, Şanlıurfa Kaza Haberleri, Beyaz Masadaki Siyasi Tartışmalar Urfa.com Farkı İle Sizlerle

Bu makale 27 Ağustos 2018 15:41:13 Tarihinde eklenmiştir.

BELEDİYELERİN GÖREVİ HALKA HİZMETTİR

Yıllar önce büyük şehir değilken yaşadığımız her mahallede 5-6 fırın vardı. Her mahalle de 150-200 evden ibaretti. Nihayet büyük şehir olduk. Karaköprü'de her sitede bir mahalle otururken burada fırın yok. Sağolsun Karaköprü Belediyesi almış olduğu kararla 300 metre mesafe olmazsa fırın yapılamazmış.

300 metreyi enine, boyuna, sağına, soluna hesaplarsan 100 bina eder. Buna her binanın nüfusunu ve uzaklığını hesaplarsan aman Allah'ım.
Ramazan'da ve bayramlarda insanların fırın önündeki kuyruklarını ve çilelerini herhalde arabalarından inmeyen yetkililerimiz görmüyorlar.

Belediyelerin görevleri otobüs duraklarını kaldırıp fırın inşaatlarına ruhsat vermemek değil de halka daha iyi nasıl hizmet verebilirim olmalıdır. Bugün Karaköprü'de kuruyan yüzlerce çam ağacının müsebbibi kimlerdir acaba? Hangi yetkili ve görevli çıkıp halkla iç içe sorunları dinliyor? Öyle bayramlarda resim çekip billboardlarda paylaşmak hizmet değildir. Seçimler yaklaşıyor, benden söylemesi.


 
Etiketler
Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
39°C / 27°C
Durum
Sıcak
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:34
Güneş
06:59
Öğle
12:17
İkindi
14:58
Akşam
17:23
Yatsı
18:41
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
ANKET
TÜMÜ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koltuğunda Kimi Görmek İstersiniz?