Bu makale 12 Nisan 2018 15:02:37 Tarihinde eklenmiştir.

​KİM-YASAL GÖRÜŞLÜ İNSANLAR

​KİM-YASAL GÖRÜŞLÜ İNSANLAR

Yaşadığımız coğrafya da son yıllarda ağırlık kazanan savaşlar tüm hızıyla insanlığı yok etmeye devam ediyor. Dünyanın bir ucunda  kalkıp bu bölgede ki ülkelere silah satan cibiliyetsizler şimdi de bu bölgede kendilerinin bir savaş hazırlığında olduğunu söylüyorlar.

Tabi ya ne de olsa o bombalar Washington ve New Yorka düşmeyecek. Orada savaşmaya gerek yok. Kendi halkından kimsenin ölmesi onlara bir fayda sağlamayacak. Önemli olan onlara yalakalıkta sınır tanımayan ülkelerde bunu yapmak.

Neymiş efendim. O ülke bu ülkeye füze atarsa düşürürüz. Eee. O düşürürse bizde oraya şu büyük silâhlarımızla saldırırız. Sonuç o ülkede iki üç karşıt asker ölecek ama orada ki garip gureba sivil halk ne olacak. Onlarda eğitim zaiyati olacak. Allah sizi bildiği gibi yapsın.

Sözde demokrasi hamileri kan akitmaktan başka hiç bir şey bildikleri yok. Nerde savaş çıkarırsak silah satarız diye düşünüyorlar. Ama gel gelelim en büyük düşmanlar iş siyasi ekonomi ve diğer ilişkilere gelince canım cicim oluyor. Neymiş efendim mecburuz. Eğer mecbursan sesin çıkmayacak o zaman. Önce düşman olduğunu bağıra çağıra söyleyeceksin sonra en iyi muteffik ülkeyiz diyeceksin. Hiç kimse Allah'ı kandıramaz. Ancak sorgulama yetileri ellerinden alınan insanlara bunu yaparsın.

Geçen gün Suriye de Kimyasal silahlar kullanıldı. Sözde en büyük tepkiyide bu silahları üretenler yaptı.

Sanmayın ki ölen çocukların bedenlerine olan saygısı ya da üzüntüsü yüzünden karşı çıktıkları. Bunu daha nasıl kızıştırabilirim kavgasi var. Eger daha da kızışırsa onlarda yeni kim-yasal silahlar kullanacaklar. Bir de çıkmışlar delilleri yok edebileceklerini anlatıyorlar.

Sizi Kim-yasal ruhlu sadistler. KİM-YASAL görüşleriniz için milyonlarca insan katlettiniz. Belki de yüzlerce yıl bunun izleri silinemeyecek.

Emperyal bölgelerinizi kendi çıkarınıza kullanmak için insan tabiat hayvan demeden yok ediyorsunuz. Yok olasıca kim-yasal görüşlerinizde siz de yerin dibine batsın.

Zaten sizde yüce bir inanç yok ki o inancın sahibinden korkasınız. Elden sadece beddua geliyor o da işlemiyor. Çünkü o kadar karamsar ve o kadar ülfetli bir bakış acısına sahip olduk ki alıştık.  Kim kimi vursa normal geliyor. Haberlerde haykıran küçük bedenleri bir animasyon filmi gibi izliyoruz. Paramparça bedenler robot gibi cansız bir obje gibi görüyoruz. İnsanlığımız da kalmadı ki insan gibi tepki verelim.

Yazık be insanoğlu. Kendi ırkını yok etmeye and içmiş başka bir varlık tanımıyorum. Homo sapiensten beri hiç bu kadar vahşileşmemişti insan denen tür.

Yaratıcıdan tek dileğim yeni bir dünya yeni bir evren yeni bir insanî anlayış.
 
Çünkü bu düzende yeni bir anlayış getirmek imkansız. Hiç bir şey değişmiyor ve değişmeyecekte. Değişen sadece ölen kişiler. Kıyameti beklemeye gerek yok zaten kıyamet yaşanıyor dünya da.

Sevgi ile kalın.
Etiketler
Yorum Yap
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
7°C / 3°C
Durum
Kuvvetli Yağmurlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
06:02
Güneş
07:27
Öğle
12:44
İkindi
15:23
Akşam
17:48
Yatsı
19:06
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
ANKET
TÜMÜ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koltuğunda Kimi Görmek İstersiniz?