Köprüye Çıkan Şahıs Kendini Fırat Nehri’ne Attı

Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde köprüye çıkan bir şahıs kendini Fırat Nehri’ne attı. Bir süre suda kalan şahıs gözlerden kayboldu.
Köprüye Çıkan Şahıs Kendini Fırat Nehri'ne Attı
Şanlıurfa’nı Birecik ilçesinde intihar girişimi… Birecik’te bir vatandaş Fırat Nehri üzerinde olan köprüye çıkarak intihar girişiminde bulundu. Bunu fark eden çevre sakinlerinin ihbarı ile olay yerine sağlık, itfaiye ve emniyet ekipleri sevk edildi.
Köprüye Çıkan Şahıs Kendini Fırat Nehri'ne Attı

Polisin İkna Çabası Sonuçsuz Kaldı

Polisin ikna çabaları sonuçsuz kaldı. İkna olmayan erkek şahıs kendini köprüden Fırat Nehri’ne bıraktı. Şahsın duya atlaması çevrede panik yarattı. Bir süre su üstünde kalan şahsın kurtarılması için çağrıda bulunan çevredeki vatandaşlar kimsenin yüzme bilmemesinden dert yakındı.
 

Şahıs Hayatını Kaybetti

Bir süre suda çırpınan şahıs yorgun düşerek battı. Gözden kaybolan şahsı bulmak için gelen ve vatandaşlara ait olduğu bilenen botun arama çalışması sonuçsuz kaldı. Şahsın boğularak hayatını kaybettiği öğrenilirken olaydan dolayı köprü bir süre trafiğe kapandı.
 

 

@urfa.com

Birecik’te Köprüden atladı! Gözden Kayboldu #Birecik #urfa #şanlıurfa #Sondakika #Siverek #Birecik #UrfaTikTok #TikTok63

♬ urfa.com – orijinal ses – urfa.com

Video: Haber Birecik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu