Asayiş

Kızına Cinsel İstismarda Bulunmuştu! Beraat Etti

6 yaşındaki öz kızına cinsel tacizde bulunan Şükrü Şengül isimli baba, görülen davadan beraat etti.

Öz Kızına Tecavüz

Şükrü Şengül isimli şahıs, 6 yaşındaki kızına cinsel istismarda bulunmuştu. Çocuğuna cinsel istismarda bulunan babaya 30 yıl hapis cezası verildi. Şükrü Şengül’ün avukatları kararı bir üst mahkemeye taşıdı. Bir üst mahkemede görülen davada “6 yaşındaki çocuğun bekareti bozulmadı” gerekçesi ile beraat kararı verildi.

Uyutma Bahanesiyle Bacak Aralarına Dokunuyormuş

6 yaşındaki çocuğun annesi Döndü Şengül, eşi Şükrü Şengül isimli şahısı kızına tacizde bulunuyor diye şikayet ettikten sonra öldürmüş ve kastan adam öldürme suçundan müebbet hapis cezasına çarptırılmıştı. Şükrü Şengül’ün kızına tecavüz ettiği davadan beraat etmesi tepkilere neden oldu. Cani baba, kızını uyutma bahanesiyle bacak aralarına dokunduğunu ve bunu annesine söylediği takdirde annesini öldüreceğini söyleyerek tehditlerde bulunarak tacizlerine devam etmiş.

 

Kararı Veren Avukatlardan Şikayetçi Olundu

Şükrü Şengül’ün davasını daha ilk günden bu yana takip eden ve bütün süreci adımı adımına bilen Önce Çocuklar ve Kadınlar Derneği Başkanı avukat Müjde Tozbey – Erden kararı veren hâkimler hakkında “görevi kötüye kullanma” suç isnadıyla şikâyetçi olduklarını açıkladı

Bahar

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı