Kızılay Standları Çiftçi’nin Seçim Ofisine Kuruldu

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi’nin seçim ofisine Kızılay standları kuruldu…

Kızılay Standları Çiftçi'nin Seçim Ofisine Kuruldu

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, Şanlıurfa Kızılay ile başlattığı ‘KAN VER HAYAT KURTAR’ farkındalık çalışmasına katılarak kan bağışında bulunan vatandaşlara teşekkür etti.
10 Yıllık Belediye Başkanlığı sürecinde de birçok farkındalık çalışması başlatarak toplumun ihtiyacı olan konulara dikkat çeken Başkan Adayı Nihat Çiftçi, bu kez de Kızılay ile başlattığı çalışma kapsamında Karaköprü’deki seçim bürosunda kan verme standları kurdu.

Gelen tüm bağışçılara teşekkür eden Başkan Adayı Nihat Çiftçi, “Türk Kızılay’ı bugün seçim büromuzda, bu farkındalık çalışmasına destek veren tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Halkımız buraya gelerek kan bağışında bulunuyorlar. Herkesin duyarlı olması lazım çünkü ne zaman kendi hastanızın kan nakline ihtiyacı olduğunu gördüğünüzde o zaman ne kadar hayati bir konuya destek verildiğini anlıyoruz. Buraya gelen tüm duyarlı vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu