Kızılay Başkanı, AHBAP’a Çadır Satıldığından Haberim Yoktu

Kızılay Başkanı Dr. Kerem Kınık, ‘Kızılay çadır sattı’ tartışmalarına ilişkin, “Arkadaşlar inisiyatifte bulunmuşlar ama ben de eleştirdim” ifadelerini kullandı.

62D15E88 8EDB 481E B670 7D123A848DA9
Kızılay Başkanı Dr. Kerem Kınık, CNN Türk canlı yayınında yaptığı açıklamada ‘Kızılay çadır sattı’ tartışmalarına ilişkin, “Arkadaşlar inisiyatifte bulunmuşlar ama ben de eleştirdim” ifadelerini kullandı.

Kızılay’ın AHBAP Derneğine çadır satması gündemden düşmeyen bir konu haline geldi. Kızılay’ın AHBAP’a çadırları para karşılığında satması tepkileri de beraberinde getirdi. AHBAP Derneği Başkanı Haluk Levent ise bu konuda acil ihtiyacın olduğunu oturup pazarlık yapacak zamanlarının bile olmadığını ifade etti. Her şeyin faturalı olarak kendilerinde bulunduğunu belirten Haluk Levent’in açıklamalarının ardından gözler Kızılay’ın konu hakkındaki açıklamasını bekledi.

Kızılay Başkanı Kerem Kınık, CNNTürk’te konu ile ilgili açıklama yaptı.

Kınık, Kızılay’ın Ahbap’a çadır satmasıyla ilgili olarak, “2050 çadırın AHBAP’a satıldığından haberim yoktu. Yetkili arkadaşlar inisiyatif alarak rutin bir işlem olarak gerçekleştirmişler. Öğrenince arkadaşları eleştirdim” açıklamasında bulundu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu