AsayişGenelGüncel

Kızı Tecavüze Uğrayan Baba; Biz Fakiriz, Karşı Taraf Zengin Diye

Kıza tecavüz eden şahıs 12 gün cezaevinde kaldıktan sonra çıkarıldı. Acılı baba: “Biz fakiriz. Karşı taraf zengin diye hapisten çıkardılar.” Dedi.

15 yaşındaki kıza tecavüz eden şahıs 12 gün cezaevinde kaldıktan sonra çıkarıldı. Acılı baba: “Biz fakiriz. Karşı taraf zengin diye hapisten çıkardılar.” Dedi.

Kilis’te 2 yıl önce meydana gelen olayda 15 yaşındaki kıza tecavüz eden şahıs 12 gün kaldığı cezaevinden çıktı. Kızının tecavüzcüsünün hapisten çıktığını duyan baba devlete seslendi.

Tecavüzcü 12 Gün Yattı

Maddi durumlarının iyi olmadığını, yaşanan bu olaydan sonra sıkıtılar yaşadığını dile getiren baba; “Kızım devlet tarafından koruma altına alındı. Kızıma tecavüz eden şahıs ise 2 gün cezaevinde yatıp çıktı. Biz fakiriz, kızıma tecavüz eden kişiler zengin olduğu için cezaevinden çıktı.

Tecavüzcü Dışarıda Dolanıyor

Bir baba olarak ben mağdurum. Tecavüzcü şu an dışarıda geziyor. Ortada küçük bir çocuk var. Devletime sesleniyorum . sanığın en ağır cezayı alması için yardımda bulunsunlar. Benim canımı yakıp namusumu kirleten, kızımın psikolojisini bozan şahsın cezası 12 gün olmamalı.”

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı