Dayakçı Şahıs Mahalleliyi Sokağa Döktü

Kız kardeşini ve kız kardeşinin çocuklarını darp etmeye kalkan bir şahsı gürültüyü duyup sokağa dökülen mahallelinin elinden polis ekipleri kurtardı.

Kız kardeşini darp edince mahalleli sokağa döküldü

Kız kardeşini ve yeğenlerini darp eden şahıs mahalleliyi kızdırdı. Mahalleli dayakçı şahıs için sokağa döküldü.

Edinilen bilgilere göre, G.H. isimli bir kadın 3 çocuğu ile birlikte babasının evine gitti. Daha sonra eve gelen kadının erkek kardeşi H.B. ile kadın arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı. Olay, Düzce’nin Ağa Mahallesi’nde 2006. Sokak üzerinde meydana geldi. Tartışmanın büyümesi üzerine öfkelenen H.B., kız kardeşini ve kardeşinin çocuklarını darp etmeye başladı.

Kız kardeşini darp edince mahalleli sokağa döküldü

Darp edilen kadının çığlıklarını duyan mahalleli, sokağa döküldü. Bazı vatandaşlar, kadının darp edildiği eve giderek H.B., isimli şahsı linç etmeye çalışırken, bazı vatandaşlar ise durumu 112 Acil Yardım ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine adrese polis ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olayın meydana geldiği adrese sevk edilen polis ekipleri, kız kardeşini darp eden şahsı gözaltına aldı. Öfkeli kalabalığı sakinleştiren polis ekipleri, olayla ilgili inceleme başlattı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu