GenelGüncelYurt

Kırboğa: Şanlıurfa’nın Sahra Hastanesine İhtiyacı Var

Kırboğa: Şanlıurfa’nın Sahra Hastanesine İhtiyacı Var

Şanlıurfa Gelecek Parti Kurucular Kurulu Üyesi Şükrü Kırboğa, korona virüsün en çok görüldüğü il sıfatını almasının sebebinini siyasi iktidara bağladı. Kırboğa,”Pandemi ile ülkenin neredeyse birinci sırasındayız. Bu bizim kaderimiz değil, siyasi iktidarın beceriksizliğidir.” dedi.

Şanlıurfa Gelecek Parti Kurucular Kurulu Üyesi Şükrü Kırboğa, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, kentin sorunlarının sıralayarak sorumluları eleştirdi. Kırboğa, Şanlıurfa’nın sorunları yetmezmiş gibi bir de pandemiyle diğer illere göre daha fazla savaşmasının nedeni olarak iktidarı suçladı.

“PANDEMİ İLE BİRİNCİ SIRADAYIZ”

Kırboğa, yaptığı açıklamada;“Urfa bir çok problem ile uğraşıyor ve şüphesiz ekonomi, DEDAŞ zulmü, işsizlik ve trafik bunların ilk sırasında. Fakat ne yazık ki şimdi de görüyoruz ki pandemi ile ülkenin neredeyse birinci sırasındayız. Bu bizim kaderimiz değil, siyasi iktidarın beceriksizliğidir.” dedi.

“SAHRA HASTANESİNE İHTİYAÇ VAR”

Urfa’da covid 19 teşhisi konan ve karantinaya alınan mekanların sayısının çok fazla olduğuna dikkat çeken Kırboğa, şunları söyledi:”Rakamlar kabul edilebilir değil, maalesef sınırların çok üstünde. Bir an önce ciddi tedbirlerin alınması gerekiyor. hiç beklemeden bir sahra hastanesine ve sağlık personeline ihtiyaç vardır. Sağlık Bakanlığını göreve davet ediyoruz.

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı