Kılıçdaroğlu, Ankara, Şanlıurfa Seçimine Müdahale Ediyor

CHP Şanlıurfa ile ilgili açıklamada bulunan Kılıçdaroğlu: "Şanlıurfa'daki CHP İl Başkanlığı seçimine Ankara müdahale ediyor" dedi.

kilicdaroglu 1 1
CHP Şanlıurfa ile ilgili açıklamada bulunan Kılıçdaroğlu: “Şanlıurfa’daki CHP İl Başkanlığı seçimine Ankara müdahale ediyor” dedi.
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu; “Şanlıurfa’da yönetimi değiştirdik, fakat mahkemeye gitti. Mahkeme Ankara’da görülmeye başlandı. Davanın neden Ankara’ya geldiğini anlamış değilim.” dedi.
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığım bir toplantıda CHP Şanlıurfa yönetimi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, Şanlıurfa yönetiminin mahkemeye taşınması konusunda açıklamada bulundu.
 
Davanın Şanlıurfa’da değil de Ankara‘da görülmesine anlam veremeyen Kılıçdaroğlu, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
 
“Şanlıurfa’da yönetimi değiştirdik, fakat mahkemeye gitti. Mahkeme Ankara’da görülmeye başlandı. Davanın neden Ankara’ya geldiğini anlamış değilim. Normalde Şanlıurfa’da görülmesi lazım, ayrıca bu mahkemede dava neden hep aynı hâkime gelir? Hâkimin bir önceki seçimde iktidar partisinde milletvekili adayı olduğunu biliyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu