GenelGüncelYurt

Kılçdaroğlu büyük bir adamış neden mi?

Kılçdaroğlu büyük bir lider ve büyük bir adamış neden mi?(Ali Çiftel yazdı)

Kılçdaroğlu büyük bir adamış neden mi?

Bir lider düşünün arkasında milyonlar olmasına rağmen onlara güvenip kimseyi tehdit etmediğini, örgütlerinin taşkınlık yapılmasına müsaade etmediğini , bir lider düşünün kendisini en acımasız şekilde eleştiren gazeteci hastalandığında ona geçmiş olsun dileklerini ilettiğini, bir lider düşünün onu en acımasız bir şekilde eleştiren gazeteci vefat ettiğinde onun cenazesine çelenk gönderdiğini, bir lider düşün kavgacı olmak yerine yapıcı eleştirilerde bulunmayı seçsin ve tüm Türkiye halkına doğruları göstermeyi seçsin.

Bir lider düşün arkasındaki kitlelere sokağı davet etmek yerine sandıkları korumayı hukuku anayasayı seçsin.

Bir lider düşünün birçok belediye kendi elinde olmasına rağmen herhangi bir akrabasının bir belediyede rant peşinde koşmayı müsaade etesin.

Bir lider düşünün her seçimde kendisine karşı aday olan Muharrem ince’yi cumhurbaşkanlığı adaylığına göstermeyi seçsin.

Bir lider düşünün sırdan bir vatandaş olan ben Ali Çiftel şehrimizin Siverek imizin sorunları var sizinle görüşmek istiyorum diye sms atsın bir genel başkan üşenmeden onca işi arasında bana dönsün hal hatırımı sorsun. Siverek’in sorunlarını talep ve isteklerini dinlemeyi seçsin .

Bir lider düşünün darp edilsin linç edilsin ölümden dönsün ama kibrine kapılmasın kendisine bağlı milyonlarca kişinin sokağa çıkmasını sağalmasın ve hatta sokağa çıkmalarına engel olmayı seçsin.

Bir lider düşün mafya babası olarak hüküm giymiş Allatin Çakıcı tarafından hakarete uğrasın tehdit edilsin ama buna rağmen kibrine kapılmasın örgütlerini sakinleştirsin. Öfke dilini değil de adaletin hukukun dilini seçsin.

Bir lider düşün İstanbul büyükşehir belediyesi seçimlerinde partisi üzerinde ciddi manada spekülasyonlar yapılmasına rağmen sandıklarda Partisi’nin adayı çıkmasına rağmen hakkı gasp edilsin Ve tekrardan seçimler yapılsın ve yine Partisi’nin aday gösterdiği Ekrem İmamoğlu büyükşehir belediye başkanı seçilsin. Tüm bu yaşananlara rağmen bir gün hukukun dışına çıkmayı düşünmesin. Hukukun dışına çıkmayı aklının ucuna bile getirmesin.

Her zaman yasalardan hukuktan yana olmayı bütün işlemlerin bu yolla çözülmesi gerektiğine kanaat getirmeyi seçsin.

Günümüz toplumunda böyle bir liderin olduğu aklınıza gelmeyebilir ama böyle bir lider var. Ve o liderde Cumhuriyet Halk partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğludur. Ülkenin neden böyle bir lidere ihtiyaç duyduğunu bu tehditlerle saldırılara ile bir kez daha anlaşılmıştır. Ülke rayından çıkmaması için, zorbaların, hukuksuzların, mafyaların hükmüne girmemesi için. Ülkenin tekrar fabrika ayarlarına dönmesi için Kılıçdaroğlu gibi birleştirici lidere ihtiyaç vardır.

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı