Kasım Gülpınar’a Destekler Çığ Gibi Büyüyor

YRP Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kasım Gülpınar’a destekler çığ gibi büyüyor. Bir çok aşiret ve aile Yeniden Refah Partisi’ne katılmaya devam ediyor.

Kasım Gülpınar’a Destekler Çığ Gibi Büyüyor

Yeniden Refah Partisi’ne katılımların ardı arkası kesilmiyor. Mehmet Kasım Gülpınar’ın Şanlıurfa büyükşehir belediye başkanı adayı olmasından dolayı bir çok aşiret ve aile Yeniden Refah Partisi’ne katılım yaparak Mehmet Kasım Gülpınar’a destek sözü veriyor.

Günde en az iki katılımın yaşandığı yeniden refah partisine bir katılımda Tealbe Aşiretinden geldi. Yeniden refah partisi meclis üyesi adayı ve gençlik kolları başkanı Musa Kılıç’ın çabalarıyla Tealbe aşireti Mehmet Kasım Gülpınar’a destek sözü verdi.

Katılımın oldukça yoğun olduğu programa Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, Haliliye Belediye Başkan Adayı Vedat Doğar ve Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu katıldı.

Programda israfı, yolsuzluğu, adaletsizliği, hukuksuzluğu, nepotizmi ve torpili ortadan kaldırmak için geliyoruz diyen Gülpınar, destekleri için Tealbe Aşireti’ne teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu