Karısının Sevgilisine İç Çamaşırı Giydirip T*cavüz Etti

Karısının kendisini aldattığını öğrenen şahıs, sevgilisiyle karısını aynı evde bastı. Şahıs ardından karısının sevgilisine kadın kıyafeti giydirip tecavüz etti.

Gaziantep’te karısının kendisini aldattığını öğrenen şahıs, sevgilisiyle karısını aynı evde bastı. Şahıs ardından karısının sevgilisine kadın kıyafeti giydirip tecavüz etti.
 
Olay, Gaziantep’te meydana geldi. iddialara göre bir şahıs karısının kendisini aldattığını öğrendi. Karısına şeytani bir plan kuran aldatılan koca, hemen harekete geçti. Akıllara durgunluk veren planı gerçekleştiren aldatılan koca, 2 arkadaşı ile birlikte karısının yasak aşk yaşadığı eve gitti.
 
İddialara göre kadının eşi, bölgeye gelen eşi ile sevgilisini yakaladı. Öfkeli koca, karısının sevgilisine kadın kıyafetleri giydirdi. Ardından karısının sevgilisine tecavüz etti. Kendisi ile birlikte eve gelenler şahsın iç çamaşırlı fotoğraflarını çekti.
 
Olay, sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer aldı. Yapılan araştırmalarda olayın 2017 yılında meydana geldiği öğrenildi. Sıkça paylaşılan gönderiler arasında yer alan olay 2019’da gerçekleşen bir mahkemede sonuca ulaştı. Mahkemenin kararına göre; Bir kişiye tecavüz ettikleri, işkence yaptıkları ve kadın iç çamaşırları giydirdikleri iddiasıyla gözaltına alınan 1’i kadın 4 zanlı tutuklanmıştı… Olaydan sonra yakalanan 4 sanık hakkında 2019 yılında, 23 yıl 7’şer ay hapis cezası verilmişti.
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu