Karaköprü’de Yüzme Havuzu Sezonu Açıldı

Karaköprü Belediyesinin geçen yıl ilçeye kazandırdığı kapalı yüzme havuzu gerçekleştirilen yenileme ve temizlik çalışmalarının ardından yaz sezonu için hizmete açıldı.

Karaköprü'de Yüzme Havuzu Sezonu Açıldı

Karaköprü Belediyesinin vatandaşlar için sosyal ve sportif faaliyet merkezi olarak ilçeye kazandırdığı kapalı yüzme havuzu yaz sezonu için faaliyetlerine başladı. Geçen yıl Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla açılışı gerçekleştirilen Doğukent Mahallesi Kapalı Yüzme Havuzu modern ve temiz olmasıyla vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Yeni sezonda vatandaşlara daha iyi hizmet vermek için bir süredir yenileme ve genel temizlik çalışmaları için kapalı tutulan yüzme havuzu yaz sezonu için hazırlıklarını tamamlayıp vatandaşların hizmetine açıldı.

Kısa Sürede Kurs Duyuruları Yapılacak

Karaköprü Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu yeni sezonda pazartesi, salı, cumartesi ve pazar günleri erkekler için; Çarşamba, Perşembe ve cuma günleri de kadınlar için 10.00- 20.00 saatleri arasında faaliyet gösterecek. Yüzme havuzunda çocuklar için yüzme kurslarının başlaması için de hazırlıklar yapılırken, kısa süre sonra kursların duyuruları yapılacak.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, yüzme havuzunun yaza hazırlanarak aktif hale getirildiğini ve vatandaşların havuzu gönül rahatlığıyla kullanabileceğini dile getirdi.

Baydilli: Havuzumuzu Aktif Hale Getirdik

Başkan Baydilli, “İlçemize kazandırdığımız kapalı yüzme havuzumuz kısa bir aranın ardından faaliyetlerine kaldığı yerden devam edecek. Vatandaşlarımıza daha güzel hizmet verebilme adına bir tadilat, yenileme çalışması gerçekleştirdik ve yaz sezonuna yetiştirip havuzumuzu aktif hale getirdik. Tüm vatandaşlarımızı, çocuklarımızı kapalı yüzme havuzumuza davet ediyorum” diye konuştu.

Karaköprü Belediyesinin Doğukent Mahallesinde bulunan kapalı yüzme havuzu yaklaşık 6 bin metrekare alan üzerinde yer alırken, bin metrekaresi kapalı havuz, soyunma odaları, duş ve elektrik odası, 5 bin metrekaresi de peyzaj alanı ve otopark olarak hizmet veriyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu