Karakeçili: Hizmetinizle Gurur Duyabilirsiniz

Gazeteci Mehmet Karakeçili, vatandaşı çamura mahkum eden Viranşehir Belediyesi'ne: "Hizmetinizle gurur duyabilirsiniz." dedi.

Viranşehir’in sokakları çamur deryası içinde yüzmeye devam ediyor. Gazeteci Mehmet Karakeçili, belediyeye: “Hizmetinizle gurur duyabilirsiniz. Hizmetleriniz için sizlere teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Şanlıurfa’nın çamur şehri olarak anılmaya başlayan ilçesi Viranşehir sokakları bir türlü çamurdan arındırılamadı. Bir çok haberimizde vatandaşların şikayetlerini dile getirip yetkililere ulaştırmıştık. Yetkililer değil basının vatandaşların sesini dahi duymamakta ısrar ediyor.
 
Vatandaşların sabah işe giderken, çocukların okula giderken sorun yaşadığı çamurlu yollarda engelli vatandaşlar da zor anlar yaşıyor. Viranşehir’in çamur sorununu gündeme getiren isimlerden biri de Gazeteci Mehmet Karakeçili oldu. karakeçili, Hürriyet Mahallesi 265. sokakta çektiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından yayımladı.
 
Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin hizmet aşkından bahseden Karakeçili, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
 
“Viranşehir’de hizmet aşkı bu olsa gerek. Hizmetinizle gurur duyabilirsiniz. Hizmetleriniz için sizlere teşekkür ediyorum. Hürriyet Mahallesi 265. Sokak”
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu