Karadaş, Pankartımızı Değiştirme Kararı Aldık

Şanlıurfa Ticari Taksiciler Dernek Başkanı Karadaş, "Pankartımızı Cumhurbaşkanımız Peygamberler Şehrine Hoş geldiniz." Şeklinde değiştirme kararı alınmıştır."

Şanlıurfa Ticari Taksiciler Dernek Başkanı Hasan Karadaş, “Pankartımızı Cumhurbaşkanımız Peygamberler Şehrine Hoş geldiniz.” Şeklinde değiştirme kararı alınmıştır.”
 
Şanlıurfa Ticari Taksiciler Dernek Başkanı Hasan Karadaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a taksicilerin sorunlarını anlatmak için talepte bulunmuştu.
 
Karadaş, sorunlarını dile getirmek için Ak Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ile randevu oluşturduklarını belirtti. Sorunlarını Kırıçkı’ya belirteceklerini dile getiren Karadaş, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
Kıymetli Üyelerimiz,
Cumhurbaşkanımızın gelişi vesilesi ile sorunlarımızı dile getireceğimiz pankartımızı Parti teşkilatı ile yapılan görüşmeler sonucu sorunlarımızın takibi ve çözümü noktasında aldığımız söz üzerine değiştirme kararı almış bulunmaktayız.
Önümüzdeki hafta il başkanı ile bir araya geleceğiz.
Pankartımızı esnafımızı sesini duyurmak adına ” Cumhurbaşkanımız Peygamberler Şehrine Hoşgeldiniz.” Şeklinde değiştirme kararı alınmıştır.
Değerli Taksici esnafının bilgisine..
Hayırlı Cumalar…
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu