Karadağ, Öğrenciler CHP İktidarında Hakettiği Eğitimi Alacak

CHP Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı nedeniyle yayımladığı mesajında öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.

Ferhat Karadağ, Basın ve Sansür Birarada Konuşulamaz

Başkan Karadağ yayımladığı mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşacağı yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını yaşıyoruz. Bugünümüzü ve yarınlarımızı imar ederek daha müreffeh kılmak adına sevgiyle, sabırla, şefkatle, merhametle ve fedakârlıkla yürüttüğünüz tüm çalışmalarınız ve emeğiniz bizler için çok değerlidir. Eğitimin donatımdan insan kaynaklarına varıncaya kadar birçok boyutu olsa da elbette tam kalbinde, merkezinde öğrencilerimiz vardır.

Aileler ekonomik sıkıntılarına rağmen geleceğimizin teminatı çocuk ve gençlerimizin iyi bir eğitim alması, kaliteli bir mesleki eğitimin yanı sıra gelişmeye ve araştırmaya açık bir bakış açısına sahip olabilmeleri; öz güveni yüksek, millî ve manevi değerlerine bağlı nesiller yetiştirilmesi için bütün imkânlarını seferber etmiştir. Aileler ekonomik kriz ile hayatlarını sürdürürken eğitim harcamalarını nasıl karşılayacaklarını düşüncesiyle çocuklarını okullara gönderiyorlar. Bu günleri hep birlikte elele aşacağız. CHP iktidarında bütün çocuklar hak ettiği eğitimi alacak.

Bu duygu ve düşüncelerle 2022-2023 eğitim-öğretim yılının İlçemize, Öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize, eğitimin tüm paydaşlarına ve geleceğimizin teminatı evlatlarımıza hayırlı olmasını diliyor, sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu