Karadağ, Çağdaş Türkiye’nin Kurulmasının Yolunu Açtı

Karadağ, Zafer Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajında 30 Ağustos Zaferinin Demokratik ve Çağdaş Türkiye'nin kurulmasının yolunu açtığını söyledi.

Ferhat Karadağ, Basın ve Sansür Birarada Konuşulamaz

Yayımladığı mesajında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasına temel oluşturan büyük zaferin 100. yıl dönümünü kutlayan CHP Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın kahraman şehit ve gazilerini saygı ve minnetle andığını belirtti.

Bağımsız, demokratik ve çağdaş Türkiye’nin yolunu açan Büyük Zafer’i kutlayan Başkan Karadağ, bu kazanımları büyütmek için çalıştıklarını aktardı. Başkan Karadağ mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Kurtuluş Savaşı’mızın dönüm noktalarından birisi olan ve ülkemizin kaderini değiştiren 30 Ağustos Zafer’i; bağımsız, demokratik ve çağdaş bir Türkiye’nin kurulmasındaki yolu açmıştır. O yolun açılması için fedakarca mücadele eden, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşı’mızın kahraman şehit ve gazilerini saygı ve minnetle anıyoruz. Bugünse bizlere düşen; büyük fedakarlıklarla kurulan bu ülkenin her alanda daha büyük başarıları elde etmesi, dünyada hak ettiği yeri alabilmesi için yılmadan çalışmaktır. Tüm milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun”

 

Basliksiz 6

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu