Kadir Dağhan’a İmza Gününde Büyük İlgi

Sitemizde köşesi bulunan yazarımız Kadir Dağhan, imza etkinliğine katılıp, memnuniyetini dile getiren okuyucusuna teşekkür etti.

Sitemizde köşesi bulunan yazarımız Kadir Dağhan, imza etkinliğine katılıp, memnuniyetini dile getiren okuyucusuna teşekkür etti.
 
Sitemizin Köşe Yazarı Kadir Dağhan’im imza günü etkinlikleri devam ediyor. Dağhan, imza gününde büyük ilgi görüyor. Zaman zaman sitemizde duyurduğumuz etkinliğe katılan okuyucular memnuniyetlerini dile getiriyor. Dağhan, bunlardan bir tanesini sosyal medya hesabından paylaştı.
 
Dağhan, aldığı iyi dilekleri şu sözlerle dile getirdi;
 
OKUYAN GÖZLERE, ZELAL YÜREKLERE-162 Onurla, gururla, mutlulukla yineliyorum. Etkinliklerde dostlarla buluşmak, sohbet etmek inanılmaz duygularla doldurur yüreğimi. Dünkü etkinlikte de aynı güzellikleri yaşadım. 68 liler konulu söyleşide görüşlerimi dile getirdim. Daha önce hiç tanışmadığım dostlarla tanıştım. Tanıştığım dostlarımı yeniden görmenin sevincini yaşadım. Hasan ve zelal gülüşlü Funda GÖLHAN kardeşimle olduğu gibi. Can dostum Hasan bu sıcak paylaşımı yapmış. İzninizle ve mutlulukla, tüm dillerden teşekkür ederek paylaşmak istiyorum.

“İMZA GÜNÜ ETKİNLİĞİ… Aslen Adıyaman Samsat’li olup, Ankara’da ikamet eden değerli yazarımızın (Kadir DAĞHAN) imza gününde “DOĞUMUN ÖLÜMÜ” adlı kitabını aldım. Zevkle okuyacağımı umuyorum. Diğer kitapları KİMLİKSİZ ÇIĞLIKLAR, ZELAL YAŞAMLAR ve BEN DE BİLMİYORUM adlı yayınlanmış kitapları mevcuttur. Okumanız dileğiyle, selam ve saygılar. 21.05.2022 Hasan MERT. “

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu