İzol, Meslektaşlarıyla İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Şanlıurfa Barosu Başkanı Mehmet Velat İzol, 5 Nisan Avukatlar Gününde meslektaşları ile iftar yemeğinde bir araya geldi. İzol, baro takımlarına plaketlerini takdim etti.

5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla Şanlıurfa’da iftar yemeği düzenlendi. Düzenlenen yemeğe Şanlıurfa Barosu avukatları katıldı. Şanlıurfa Barosu Başkanı Mehmet Velat İzol, Barolar arası futbol ve basketbolda şampiyon olan oyunculara plaketlerini takdim etti.

Başkan İzol, yemek sonrası yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“5 Nisan Avukatlar gününde meslektaşlarımız ile iftar yemeğinde bir araya geldik.  Barolar arası turnuvalarda şampiyon olan baromuz futbol takımı ve basketbol takımına plaketleri takdim edildi. Her iki takımımızı tebrik ediyor başarılarının devamı diliyorum.

Meslekte 25. Yıllarını dolduran Av. Hikmet Delebe, Av. Murat Toprak, Av. Abdurahman Yazar, Av.  Mehmet Güzeler ve Av. Şehmus Ülek’e plaketleri takdim edildi.

Üstadlarımı tebrik ediyor birlikte nice güzel yılları geçirmemiz dileğiyle tüm meslektaşlarımızın Avukatlar gününü kutluyorum. Cezaevinde bulunan meslektaşlarımız Av. Reşit Yaşar, Av. Müslüm Avcı, Av. Harun Kaplama ve Av.R ohat Özbay’ın özgürlüklerine kavuşarak bir an önce aramızda olmasını temenni ediyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu