İşte En Yaşanılabilir Ödülünü Alan Ceylanpınar’ın Hali

‘Yılın En Başarılı Yaşanabilir Kent Ödülünü ne layık görülen Ceylanpınar'da yolların hali vatandaşları çileden çıkardı.

İşte En Yaşanılabilir Ödülünü Alan Ceylanpınar’ın Hali

2022 yılının Ekim ayında ‘Yılın En Başarılı Yaşanabilir Kent Ödülünü ne layık görülen’ Ceylanpınar’da vatandaşlar çamur deryasına dönmüş yollarda perişan oluyor.

Caddenin çamur içinde yüzen halini görüntüleyen bir vatandaş,

“Şanlıurfa Ceylanpınar ilçesinde bir caddenin hâli ortada… Vatandaş yazın tozdan Kışın çamurdan bu yolları geçemiyor.” dedi. Şanlıurfa’nın birçok ilçesinde yaşayan vatandaşlar aynı sorun ile karşı karşıya kalıyor. Belediyenin hizmette eksik olduğunu belirten vatandaşlar, seslerinin duyulmadığını ifade ederek;

“Dilimizde tüy bitti ‘Yollar çamur içinde’ diye diye… Güya bu şehir yılın en yaşanılır şehri ödülüne layık görüldü. Çamur içinde yaşıyoruz. Yıl olmuş 2023 millet uzaya çıkıyor biz sokağımızda yürüyemiyoruz” dedi.

Ceylanpınar ‘En Yaşanılabilir Kent Ödülü Aldı

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Uluslararası Girişimcilik ve Proje Ödüllerinde Ceylanpınar Millet Bahçesi, Doğalgaz ve Tekstil Fabrikası’nın yanı sıra ilçeye getirdiği huzurdan dolayı ‘Yılın En Başarılı Yaşanabilir Kent Ödülünü ne layık görüldü. Tayyar Işıksaçan ve Özge Ulusoy’un sunuculuğunu yaptığı ödül gecesinde Başkan Soylu, ödülünü aldı.

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu