GenelGüncelYurt

İsmail Saymaz Urfalı çocuk tacizcisi şeyhlerin ismini açıkladı

Gazeteci İsmail Saymaz, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Gazeteci İsmail Saymaz, çarpıcı açıklamalarda bulundu.Fatih Nurullah’ takma adını kullanan Uşşaki tarikati şeyhi Eyyup Fatih Şağban’dan başka istismarcı tarikat şeyhlerinin olduğunu , onlardan birinin de Şanlıurfa’da istikamet ettiğini açıkladı.

İsmail Saymaz, Yol TV’de katıldığı ‘Esas Mesele’ programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.Uşşaki tarikatı şeyhi dışında başka istismarcı şeyhlerin de bulunduğunu ve bunların tek tek yerlerini hangi tarikata kadar bağlı olduklarını bir bir ifşa etti.

Aralarında urfa merkezli bir şehyhin olduğunu da bildirdi.

İsmail Saymaz sözlerini şu şekilde devam ettirdi:

“Bunlardan biri Şanlıurfa 1987 doğumlu Büreyde Öncel. Urfa merkezli faaliyet yürüten, kendisini ‘Kadiri Şeyhi’ olarak tanıtan bir kişi.Abdülkadir Geylani İlim ve Hizmet Derneği’nin kurucularından biri ve kendisi şu an çocuk istismarından yargılanıyor.

Bir diğeri ise Seyyid Muhammed Accan El Hadid Er Rufai. Bu Iraklı kişi, uzun zamandır Türkiye’de yaşıyor. Peygamber soyundan geldiğini iddia ediyor.

Seyyid olarak biliniyor.Bu da genç biri. Bu da Urfa’da bulunuyor.

Bu kişi hakkında ‘Cübbeli Ahmet’ olarak bilinen açık alanda ‘Yamuk işleri vardır’ diye ifade ettiği beyanları vardır. * Bu yamuk işlerden kasıt, birden çok kadınla nikâhlanmasıdır. Hatta nikâh bile denilemez.

Birlikte olması meselesidir.
Bunlar Diyanet’in takip etmesi, izlemesi gerek kişiler diyerek sözlerini tamamladı.

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı