İl Başkanı Uyardı: Şanlıurfa’da Kullanımı Arttı

Şanlıurfa İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, Şanlıurfa’daki gençlerin uyuşturucu kullanımına dair açıklamalarda bulundu. Şanlıurfa'da uyuşturucu kullanan gençlerin sayılarında artış olduğunu ifade eden Başkan Çakmaklı, vatandaşlara uyarıda bulundu.

a

Şanlıurfa İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, Şanlıurfa’da artan uyuşturucu kullanımına dikkat çekecek açıklamalarda bulundu. Şanlıurfa’da uyuşturucu temini için gençler tarafından kullanılan yöntemlerden bahseden Çakmaklı, vatandaşları uyararak, sonu daha kötüye varmadan bir önce yetkililerin devreye girmesi gerektiğini vurguladı.

Şanlıurfa İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Güzelim ülkemizin gidişatının nereye doğru gittiğini hiç düşündünüz mü? 18 yıllık AKP iktidarında kamu yararına olan bir çok değerimiz satılmış veya özelleştirilmiş, adalet ve güven duygusu büyük ölçüde zarar görmüş, sanayicimiz şikayetçi esnafımız siftah yapamaz durumda. Para değerini kaybetmiş. Memur, işçi açlık sınırında…
 
Daha da önemlisi gençliğimiz yani geleceğimiz sentetik uyuşturucu madde bağımlısı… Sadece şanlıurfa’da 300 bin dolayında madde bağımlısı gencimiz var.!!! Genç kardeşlerimiz uyuşturCu parasını temin etmek için parklarda sokak ortasında insanlardan para dileniyor.!!!
 
Böyle devam ederse daha da kötüsü olacak. İnsanların can güvenliği tehlike altında olacak. Bu kaygılarımı lütfen sizde dikkate alın.!!! İYİ bir gelecek için vatandaşlık görev bilinci ile haraket edip İYİ düşünüp doğru karar verelim.!

Basliksiz 6

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu