İçişleri Bakanlığı Şanlıurfa’da Personel Alacak

İçişleri Bakanlığı 3 Bin 546 sözleşmeli personel alacağını duyurdu. Şanlıurfa için de 65 kişilik kontenjanın ayrılacağı belirtildi.

İçişleri Bakanlığından Yeni Genelge
İçişleri Bakanlığı 3 Bin 546 sözleşmeli personel alacağını duyurdu. Şanlıurfa için de 65 kişilik kontenjanın ayrılacağı belirtildi.
 
İçişleri Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatlarına çeşitli pozisyonlarda sözleşmeli işçi alacağını duyurdu. Alınacak olan 3 bin 546 sözleşmeli personeller sosyal çalışmacı, programcı, büro personeli, güvenlik ve temizlik görevlisi ile şoför pozisyonlarında yer alacak.
 
Duyuru Resmi Gazete’de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre alınacak olan 3 bin 546 sözleşmeli personelden 65’i Şanlıurfa’dan alınacak. Şanlıurfa’ya alınacak olan işçilerin pozisyonları ise
 
Sosyal çalışmacı olarak 2, büro personeli olarak 45, koruma ve güvenlik görevlisi olarak 4, şoför olarak 2, temizlik görevlisi olarak 11 ve programcı olarak 1 kişi istihdam edilecek.
 
Başvurular, 17-21 Haziran tarihleri arasında elektronik ortamda alınacak. Bakanlığın “www.icisleri.gov.tr” internet adresi üzerinden “İçişleri Bakanlığı Aday Profil Bilgileri Düzenleme ve Sınav Başvuru” linki aracılığıyla yapılacak
Diğer Personel alım haberleri için BURAYA TIKLAYINIZ!
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu