HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu, Şanlıurfa’da

HÜDA Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa'ya geldi. Yapıcıoğlu, yerel ve ulusal basına açıklamalarda bulundu.

hudapar
HÜDA Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi. Yapıcıoğlu, yerel ve ulusal basına açıklamalarda bulundu.
 
Yapıcıoğlu, basın toplantısının ardından gazetecilerin seçim çalışmaları, ittifaklar, seçim barajı, ekonomik sorunlar ve adalet sorunu ile ilgili sorularını cevapladı.
 
Genel Başkan Zekeriya Yapıcıoğlu, anket şirketlerine verdiği mesajda “HÜDA PAR’a gözlerini kapatanlar bile HÜDA PAR’ı görmek zorunda kalacaklar” dedi. Yapıcıoğlu açıklamasının tamamında şu ifadelere yer verdi;
 
“Bazı anket şirketleri HÜDA PAR’ı göstermiyor. Oy oranı HÜDA PAR’ın yarısından daha az olan partileri bile ankette gösterirken HÜDA PAR’ı göstermiyorlar. Bu soruyu anket şirketlerine sormanız gerekir. İnşallah, önümüzdeki seçimde HÜDA PAR’ı görmemek için gözlerini sımsıkı kapatanlar bile HÜDA PAR’ı görmek zorunda kalacaklar.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu