HRÜ Fotoğraf Yarışmasının Sonuçlarını açıkladı

Harran Üniversitesi'nde “Aidiyet Anıtı” Fotoğraf Yarışması Sonuçlarını açıklandı.

HRÜ Fotoğraf Yarışması Sonuçları açıkladı

Harran Üniversitesi’ni geçmişten günümüze simgeleyen “Aidiyet Anıtı”nın fotoğraflarla belgelenmesi ve Harran Üniversitesi Osmanbey Yerleşkesi’nde yer alan “Aidiyet Anıtı”nın yerel, ulusal ve uluslararası tanıtımına katkı sağlanması amacıyla düzenlenen fotoğraf yarışması sonuçlandı.

Harran Üniversitesi’nin Öğrencilerinden Musa Çolak’ın birinciliği, Edanur Deliktaş’ın ikinciliği, Mücahit Şeker’in üçüncülüğü elde ettiği yarışmada Muhammed Coşkun, Muhammed Teke ve Mehmet Sinan Çoban mansiyon, ayrıca Halil Başlı ise Jüri Özel Ödülüne layık görüldüler.

Ödül kazanan 7 fotoğrafın yanı sıra yarışmaya katılan 125 fotoğraf arasında yarışma jürisince seçilen 11 fotoğraf da dijital olarak sergilenmeye hak kazandı.

Yarışmamızda dereceye giren ve dijital sergilemeye hak kazanan öğrencilere katılım belgesi ve ödülleri, 10 Kasım 2021 Çarşamba günü saat 16’da Aidiyet Anıtı önünde yapılacak törende verilecek.

Harran Üniversitesi’nin web sayfasında dijital sergide yer alacak fotoğrafların sahipleri de alfabetik sıralamaya göre şunlardır:

Aysel Akkuş

Beyza Kök

Elif Naz Elmas

Hasret Taşır

Kübra Işıl Arıkan

Mehmet Emin Bozkurt

Müslüm Parmaksız

Sevilay Yalçın

Şükriye Alp

Yunus Emre Kılıç

Yusuf Beklen

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu