Hayırdır Tanju Çolak! Bu Urfa sevdası nerden acaba?

Ünlü futbolcu Tanju Çolak'ın Urfa'ya sık sık gelişi kafalarda soru işareti bırakıyor.

Ünlü eski Futbolcu Tanju Çolak’ın son zamanlarda Urfa’ya ziyaretleri arttı. Kamuoyuna yansıyan bilgilere göre çeşitli etkinliklere katılmak ve genç futbolcuların yetişmesi için Urfadaki faaliyetlere destek vermek amacıyla geldiği belirtilmişti.

Geçen ay yine geldiğinde Urfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynelabidin Beyazgül ile medyanın karşısına çıkmış, Urfa’ya övgüler yağdırmıştı. 10 dönümlük yerin kendisine tahsis edileceğinden dolayı Başkan Beyazgül’e teşekkür etmişti.

Birçok vatandaş “Tanju Çolak yıllar önce Urfa’ya köy demişti,nasıl oldu da cazip ve şirin bir yer oldu burası? diyerek tepki gösterdi.

Bu hafta yine Tanju çolak ve diğer eski futbolculardan bir kısmı Urfa’ya gelerek etkinliklere katıldı.Bu kez de Şanlıurfa Spor Yönetiminde önemli isimlerden Mehmet Büyük Fırat  “Şehrimizin marka değeri be en büyük kulübü olan Şanlıurfaspor’u ziyaret etmeyen sözde A Milli Futbolcuları Tanju Çolak, Hami Mandıralı, Oktay Derelioğlu, Ahmet Dursun, Cihan Haspolatlı ve Hakan Tecimeri kınıyorum. ”   şeklindeki iafadelerinin yer aldığı paylaşımı dikkat çekti.

Şimdi herkesin kafasında soru işareti oluştu ve vatandaş da , ” Tanju Çolak ,Urfa’ya geliyor ve Urfaspor’a uğramıyor. Bir futbolcunun ilk uğrayacağı yer spor tesisleri ve bölgenin futbol takımını ziyeret etmek olmalıdır. Bunları yapmıyorsa Tanju Çolak’ın bu sık sık gelmesini açıklayacak bir çıkmalı. Sporcu olarak değil de ticaret için geldiyse yine bu açıklanmalı.Urfa halkı bunu öğrenmek istiyor.”  diyerek tepki gösterdi.387861599 6542078495918177 4632202475506180932 n

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu