AsayişGenelGüncel

Başhekim, kadın Doktoru İlaçla Bayıltarak Tecavüz Etti

Özel bir hastanenin başhekimi, kadın doktoru ilaç ve alkolle bayıltarak defalarca cinsel istismarda bulundu.

Başhekim Cinsel İstismar

Olay 30 Mayıs’ta gece saatlerinde Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesindeki özel bir hastanede meydana geldi. Hastanede başhekim olarak görev yapan A.Ç., aynı hastanede çalışan kadın doktor cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi. İddialar düzerine harekete geçen polis, doktor A.Ç’yi savcılık kararıyla gözaltına aldı. Savcılıkta ifadesi alınan doktor tutuklanarak cezaevine gönderilirken, dehşet verici olayın ayrıntıları kadın doktorun emniyetteki ifadelerinde ortaya çıktı.

 

 

Şarap ve Viski Var, Odama Gel

Cinsel istismara uğrayan kadın doktor; “Bir gün önce sevgilimden ayrıldığım için moralim bozuktu ve Başhekim A.Ç bana güçlü bir sakinleştirici verdi. Aynı gün saat 20.00 gibi yine hastanenin acil servisinde çalıştığım esnada yanıma gelerek bu ilaçtan bir adet daha verdi. Ben yine ilacı kullandım. Aynı gün tam olarak hatırlamadığım bir saatte WhatsApp’tan bana ‘Ben odamdayım. Şarap ve viski var’ şeklinde mesaj attı. Ben kendisine cevap vermedim. Mesajdan 30-40 dakika sonra yanıma gelerek ‘Odama gel’ dedi” ifadelerini kullandı.

 

 

Defalarca İstismar Etti, ne Kadar Sürdü Hatırlamıyorum

Kadın doktor ifadesinin devamında, A.Ç’nin ısrarları üzerine odasına gittiğini ve odadaki masada çok sayıda alkollü içecek olduğunu söyleyerek, “İlaçların etkisinde olduğumu ve alkol alırsam toksik tepkime oluşturacağını düşündüğümden bunu reddettim. Bu esnada bana gün içinde 3’üncü ilacı da vermişti. Bu sırada bir şişe şarap açtı. İçmem konusunda hızlanmamı, şarabın çok iyi olduğunu benim de içmemi söyledi. Ben de bir kadehin çeyreği kadar şarap içtim.

Halihazırda ilaçların etkisi altında olduğumdan kendi irademle mantıklı karar veremiyordum. Israr etmesi üzerine ortama ayak uydurmak için alkol almasına eşlik ettim. Ben kendimi kötü hissetmeye başladım. A.Ç beni sedyeye yatırdı ve odanın ışıklarıyla kapısını kapatıp defalarca cinsel istismarda bulundu. Direnmeye çalıştım ama çok halsizdim. Bu yüzden yardım istemek için çığlık dahi atamadım. Kalkıp kaçamadım. Ne kadar sürdüğünü hatırlamıyorum” dedi.

 

Kaynak: Karar.

 

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı